FK JEZERO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jezero naprijed

2 posters

Ići dole

jezero naprijed Empty jezero naprijed

Počalji  alen Sub Dec 27, 2008 11:31 am

svaka cas dikson
valjda te uprava bude poslusala
ti jedini znas koji ti igraci trebaju a koji netrebaju
napravi ekipu za duze staze
necemo samo jednu sezonu u prvoj ligi
to znaci puno za grad plav da imaju prvoligasacitamo i stampe da vec neki odlaze ,nadamo se da ce te dovesti dobre igrace
puno srece zelivam navijac jezera iz dijaspore

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

jezero naprijed Empty svaka cast navijacima

Počalji  dixon Sub Dec 27, 2008 6:27 pm

svaka cast navijacima koji stvarno vole svoj klub ,verujte mi da sam dao vise od 100 posto da bih izgurao sve ovo do sada ,a na dobrom smo putu.do danas svaki dan me zovu igraci i pitaju ,,kakva je situacija,, da li se nesto radi da se poboljsaju uslovi za rad, kada ce biti plata ide nova godina,neki najavljuju odlazak ako im se ne resi plata do ponedeljka koja vec kasni svi bi oni hteli da ostanu ali da imaju sigurnost neku .....nikome se ne ide kada su svesni da smo postigli uspeh kada niko nije ocekivao,a sta sada kada imamo i vremena i mogucnosti da napravimo dobar tim sta se ceka da nam odu igraci nezadovoljni,da pricaju po srnoj gori i srbiji kako nisu ispostovani ... to nije dobro ja se borim svim silam da ih zadrzim ali mora i neko iz kluba da odrzava kontaktr a ne da se prepusti slucaju tesko je naci para ja to znam ali treba videti da li plav moze to ili ne pozz svima a posebno ljudima koji se interesuju za svoj ,nas klub

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu