JEZERO OD SJUTRA NA PRIPREMAMA U ULCINjU Empty JEZERO OD SJUTRA NA PRIPREMAMA U ULCINjU

JevriĆ: Nema privilegovanih
Fudbaleri Jezera sjutra napuštaju Plav i pripreme nastavljaju u Ulcinju. Naravno, u najjužnijem crnogorskom gradu će imati mnogo bolje uslove za rad.
- U Plavu smo radili punom parom. Koristili smo teren pokraj Plavskog jezera, teretanu i sportsku salu. Zadovoljan sam dosadašnjim radom i igrača i Uprave kluba, koja u svakom trenutku pokušavam da nadomjesti svaki detalj i stvori najbolje uslove za rad. Svi zajedno stvorili smo ambijent i atmosferu u ekipi, što mnogo znači na psihološkom planu. Može se primijetiti da je kod svakog igrača ogromna želja za dokazivanjem. Nema privilegovanih - kaže novi kormilar Plavljana - Dušan Jevrić.
Kakav je plan rada u Ulcinju?
- Ostaćemo dvije nedjelje, radićemo na svim elementima igre i uigravanja linija i taktičke discipline. Odigraćemo i nekoliko kontrolnih utakmica.
Kada je u pitanju igrački kadar, iz Jezera su otišli Šaletić, Bošković, Raičković i Milonjić. S druge strane, biće i pojačanja. Već je iz Budućnosti došao golman Miloš Radanović, a u Plav bi mogla da stignu dva fudbalera iz Srbije.

Plavljani ubjedljivi
Sportski centar „Belvi" u Ulcinju. Gledalaca: oko 150. Sudija: Rade Ćetković (Ulcinj). Strijelci: Peričić u 1. minutu za OFK Bar, a Jovović u 11, Šaletić u 28 i Čekić (iz jedanaesterca) u 85. minutu za Jezero.
OFK BAR: Marčelja, Gogić, Pepđonović, Kajević, Cicović, Merdović, Vuković, Jovančev, Mijatović, Peličić. Igrali su još: Aleksić, Kaluđerović, Kontić, Ivanović, Karadžić, Gojačanin, Femić, Kujović, Jovićević, Radulović.
JEZERO: Radanović, Šćekić, Bajčetić, Jasavić, I. Nikolić, Čekić, Koljenović, Pavlović, Šaletić, Simović, Jovović. Igrali su još: Nikolić, Luković, Raičević, Aličković, Vučinić, Kojović, Bratić, Pavićević.
Boljom i konkretnijom igrom ekipa Jezera savladala je OFK Bar u prvoj od pet kontrolnih utakmica koje će igrati u Ulcinju. Plavljani su bili ubjedljivi s obzirom da su u trenažnom procesu od 15. januara.
Utakmicu su otvorili Barani, već u prvom minutu, kada je Peričić iskoristio neopreznost odbrane Jezera i savladao Radanovića. No, to nije pokolebalo izabranike Dušana Jevrića. Strpljivo su gradili igru, čekajući povoljnu priliku za gol. Upornost se isplatila već u 11, a potom i u 28. minutu, kada su Jovović i Šaletić preciznim udarcima sa dvadesetak metara matirali Marčelju. Drugo poluvrijeme igralo se nešto sporije, pa i nije bilo mnogo šansi. Konačan rezultat postavio je Čekić nakon dosuđenog jedanaesterca.

Počalji  alen Uto Jan 27, 2009 1:50 pm

vidim iz nova imena u jezeru odakle su ova pojacanja ,znali neko sta je sa zivicem i tanaskovicem,

~Otrant - Jezero 0:0
Sportski centar „Belvi". Gledalaca: oko 250. Sudija: Besnik Batali (Ulcinj).
OTRANT: Aković, Beharović, Raičković, M. Popović, Truma, Teletović, V. Camaj, L. Popović, Alković, Alibegović, Božović. Igrali su još: Mećikukić, Alović, Gurzaković, Sefa, Đ. Camaj.
JEZERO: I. Pavlović, Čekić, Šćekić, Simović, Nikolić, Vučković, Koljenović, M. Pavlović, Jovović, Živković, Strapak. Igrali su još: Luković, Kojović, Vučinić, Bajčetić, Vlaisavljević, Lukovac, Redžepagić, Raičević, Pavićević.
Da su napadači Otranta i Jezera bili iole raspoloženiji, meč Ulcinjana i Plavljana bio bi jedan od boljih kontrolnih susreta koji su se igrali proteklih petnaestak dana na terenima Velike plaže. Mnogo lijepih akcija, dopadljiva igra obiju ekipa i zalaganje kao da je riječ o takmičarskoj utakmici. Kod Ulcinjana su se istakli Teletović, Camaj i Božović a nešto bolji od ostalih kod Jezera bili su Nikolić i Koljenović.
M.K.

alen

JEZERO OD SJUTRA NA PRIPREMAMA U ULCINjU Empty Re: JEZERO OD SJUTRA NA PRIPREMAMA U ULCINjU

Počalji  FKJezero_Plav Pon Feb 02, 2009 3:39 pm

Opet su ovo prijateljske utakmice i onda se ulazi i u duele opreznije itd. Rezultatom se nebi moglo biti zadovoljan gledajuci da smo mi u 1 ligi a Otrant u 2. Dobro je to sto ovaj trener hoce da istestira maximum broj igraca tako da ima uvid koji bi tim bilo najbolje i najjaci da startuje protiv Koma.

Počalji  FKJezero_Plav Uto Feb 03, 2009 12:43 pm

alen ::vidim dosta novi imena danas se zavrsava prelazni rok,citam daje presjednik opstine obecao da ce pomoci

Valjda nas nece ostavit na cjedilu kad je najteze i kada smo u eliti Crnogorskog fudbala.

JEZERO OD SJUTRA NA PRIPREMAMA U ULCINjU Empty jezero pobjedjuje

Počalji  alen Čet Feb 05, 2009 12:39 pm

Jovović pogodio
~Jezero - Zvijezda 1:0 (1:0)
FC "Belvi". Gledalaca: 80. Sudija: Rade Ćetković (Ulcinj). Strijelac: Jovović u 35. minutu za Jezero.
JEZERO: I. Pavlović, Raičević, Šćekić, M. Pavlović, Nikolić, Vučković, Simović, Lukovac, Koljenović, Strapak, Jovović. Igrali su još: Pavićević, Redžepagić, Živković, Aličković, Bajčetić, Kojović, Vučinić, Vlaisavljević.
ZVIJEZDA: Zukić, Husić, Huseljić, Nezić, Kadić, Gazibegović, V. Omeragić, Mujačić, S. Omeragić, Gajčević, Škanrdo. Igrali su još: Smailović, Hećimović, Huzbašić, Delić, Kodro.
Još jedna pobjeda Plavljana, koji su još ponovo pokazali da iz meča u meč igraju sve bolje. Savladana je Zvijezda iz Gradačca golom Jolovića u 35. minutu.

alen

Počalji  FKJezero_Plav Čet Feb 05, 2009 3:23 pm

Bravo za nase momke za nasu ekipu ovo je dobro i za samopouzdanje koje je bitan faktor a posebno u situaciji u kojoj je Jezero sada.

JEZERO OD SJUTRA NA PRIPREMAMA U ULCINjU Empty poraz jezera

Počalji  alen Pet Feb 13, 2009 12:02 pm

Sport
Radunović pogodio iz kornera
~Mladost - Jezero 4:1 (1:1)
Stadion na Starom aerodromu. Gledalaca: oko 100. Sudija: Arčon (Podgorica). Strijelci: Radunović u 6, Ljumović (iz jedanaesterca) u 77, Tenjović u 81. i Miročević u 87. za Mladost, a Jovović u 36. minutu za Jezero. Crveni kartoni: Nikolić (Jezero) u 78. i Redžepagić (Jezero) u 85. minutu.
MLADOST: Asanović, Vukčević, Radunović, Grbović, Šofranac, Kolinović, Jovanović, Lončar, Nikač, Mijušković, Vučić. Igrali su još: Radović, Miročević, Brajović, Šaljaj, Tenjović, Kračković, Ljumović.
JEZERO: Pavlović, Nikolić, Vučković, Šćekić, Raičević, Pavlović, Simović, Lukovac, Strapak, Koljenović, Jovović. Igrali su još: Radanović, Redžepagić, Vlaisavljević, Pavićević, Đuričanin.
Mladost je zabilježila još jednu pobjedu u pripremnim utakmicama pred nastavak prvenstva u Drugoj ligi Crne Gore. Podgoričani su bili bolji od prvoligaša iz Plava, sastava Jezera, koji je savladan rezultatom 4:1. Posebno treba istaći vodeći gol Mladosti, koji je Krcun Radunović postigao iz kornera.

Bo.K.
ovo nije dobro

alen

Počalji  FKJezero_Plav Pet Feb 13, 2009 12:38 pm

Sramota i ako je ovo prijateljska utkamica mislim da je nas tim nadigran. Postignut gol iz kornera Shocked Isto tako i 2 crvena kartona u prijateljskoj utakmici nije za pohvalu.

Počalji  alen Pet Feb 13, 2009 1:49 pm

a nisu dovedeni kvalitetni igraci odbrana losa ovo neide na dobro,nadajmo se najboljem

alen

Počalji  FKJezero_Plav Sub Feb 14, 2009 11:02 am

alen ::navijac sam jezera ali me je strah da jezero nema ekipu za spas ovo nije dobro,igraci odlaze iz kluba citam saletic otisao u arsenal iz tivta

Novi golman kakav je nadam se bolji od onog proslog kojem je svaki slobodnjag letio u mrezu

Počalji  alen Pon Feb 16, 2009 12:24 pm

FUDBALSKE UTAKMICE
Remi na Madžarici

~OFK Bar - Jezero 1:1 (0:0)
Stadion: SRC "Topolica". Gledalaca: 70. Sudija: Blažo Dabanović (Bar). Strijelci: Kujović u 55. za OFK Bar, a Raičević u 65. minutu za Jezero.
OFK BAR: Marčelja, Mašanović, Kovač, Pepđonović, Petkovski, Merdović, Leković, Kujović, Jovančev, Peričić, Gojačanin. Igrali su još: A. Bošković, I. Bošković, Karadžić, Ivanović, Radulović, Vujisić.
JEZERO: Radanović, Nikolić, Vučković, Šćekić, Lukovac, Simović, Pavlović, Strapak, Raičević, Koljenović, Jovanović. Igrali su još: Pavlović, Rečepagić, Jasavić, Đuričanin, Pavićević, Vlaisavljević, Vuković.
Fudbaleri Bara i Jezera odigrali su solidnu utakmicu, u kojoj je drugo poluvrijeme bilo mnogo bolje od prvog.
Domaćini su poveli u 55. minutu lijepim pogotkom novajlije Kujovića. Nakon nekoliko izglednih prilika za gol, igrači iz Plava uspjeli su da izjednače u 65. minutu, posle gužve u šenaestercu Barana, kada se najbolje snašao Raičević. Gosti su imali još nekoliko prilika, ali je na golu Barana stajao odlični Marčelja.
Uprava i stručni štab Jezera zahvalni su direktoru SRC "Topolica" Branu Radeviću, koji je po prvi put ove godine dozvolio da se jedan meč odigra na glavnom terenu.