FK JEZERO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pojacanja i odlasci 2008/2009

+2
dixon
FKJezero_Plav
6 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Uto Maj 20, 2008 3:05 am

Ovdje neka se pisu informacije vezanje za dolazke i odlaske iz kluba.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty dolasci igraca

Počalji  dixon Pet Dec 26, 2008 2:29 pm

za sada je usmen dogovor postignut sa goranom dzordjevicem bivsim igracem radnickog iz nisa ,kiparskog aeka,i beogradskog obilica .... pozz

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty pojacanja za spas

Počalji  alen Uto Dec 30, 2008 1:41 am

dixon dali ce biti jos pojacanja

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  dixon Uto Dec 30, 2008 6:14 am

kako stvari stoje do dan danas ni meni nista nije jasno...izgleda da se ceka 15.januar kada pocinju pripreme ,treba da se razgovara pre toga ako hocemo da dovedemo nekog kvalitetnog igraca koji ce stvarno doprimneti boljitku sto se tice igre ,ovde je praksa da se na rec dovode igraci neprovereni nego eto neko je reko da je ovaj ili onaj dobar pa ajde... to nepije vodu sta je sa ,,starim igracima,, da li neko zna njihove namere da li ostaju u klubu ,ko ostaje ja nemam nikakve informacije znam da raicevic, jasavic ,krcic ostaju sigurno a za ove druge cemo da vidimo 15.znam da me igraci svaki dan zovu za platu a danas je 30. koju nisu primili kako su nezadovoljni po tom pitanju ...to dodatno komplikuje stvari. sve u svemu videcemo 15. sta ce biti uopste plasim se da ne bude kasno ne treba se oslanjati samo na to sto ce se igrati u Plavu i da ce se sigurno pobedjivati VERUJTE MI
sto se tice igraca i tu je problem jer nema dovoljno kvalitetnih ,,domacih,, igraca a trka je velika svi hoce da se pojacaju ,mislite da jedinstvo belo polje sedi skrstenih ruku ,decic, kom lovcen,to je konkurencija koju treba stignuti ,gde smo mi u odnosu na njih ,sta radimo mi a sta oni ,sve su to stvari o kojima treba planski da gledamo i radimo jer prva liga je ozbiljna stvar videcemo zivi bili pa videli u svakom slucaju drago mi je da i na ovaj nacin mogu da izadjem u susret navijacima i prijateljima kluba
SRECNA NOVA 2009 GODINA I PUNO ZDRAVLJA I SRECE POZZ

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty odlasci i dolasci

Počalji  alen Uto Dec 30, 2008 12:01 pm

imasli ti uopste sa upravom ima valjda neko u upravi koje zaduzen za odlaske i dolaske

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty jezero na pripreme u turskoj

Počalji  alen Uto Jan 06, 2009 10:59 am

novi presjednik,pripreme mozda u turskoj pojacanja kako dikson kaze dali je to sve tacno sto pise stampa,jeli stadion gotov

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Pon Jan 12, 2009 5:17 am

Dixon jesil ti Aleksandar? ili pises u njegovo ime?
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty skupstina jezera

Počalji  alen Uto Jan 13, 2009 1:02 pm

sutra je skupstina jezera nadamo se dace biti sve rijeseno na najbolji nacin sto se tice pojacanja spominje se golman rovovic iz beogradakoji je prije branio prije za jezero i neki igraci cija imena se ne spominju.
naprijed jezero

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty dikson u jedinstvo

Počalji  alen Uto Jan 13, 2009 2:06 pm

dali je tacno sto stampa pise da je trener jezera blizu jedinstvu iz bijelok polja

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty dixon je dixon i samo dixon

Počalji  dixon Ned Jan 18, 2009 3:31 pm

hehhee pozz samo jedan je dixon pozz

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty tacno je

Počalji  dixon Ned Jan 18, 2009 3:44 pm

na zalost tacno je prijatelju nisam uspeo da se dogovorim sa ljudima iz kluba jedinstvo je pokazalo u tom momentu vise paznje i razumevanja i postovanja za ono sto smo uradili sa jezerom ako vam nesto znaci zao mi je iskreno pravih navijaca jezera koji su nas svugde pratili znam da je u jedinstvu tesko raditi svestan sam toga ali sam ocekivao vise razumevanja od ljudi koji su razgovarali samnom o mom ostanku .ne slusajte price nisu mogli da mi povecaju platu od 700 na 900 e to je istana ako nisam zasluzio s obzirom da sam bio uvek strpljiv i nisam pravio i strajkovao kao pojedini kada im nije bilo isplaceno .... srecno iskreno

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  CG_BABY Sub Jan 24, 2009 10:15 am

doktori s fakultetom ne primaju 900 eura u crnoj gori a ne ti
i neka si otishao nikakwo dobro nisi ni donio timu !

CG_BABY

Broj poruka : 1
Datum upisa : 07.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Sub Jan 24, 2009 10:24 am

slazem se sa tobom trebao je on odavno da ode ,trener koji nemoze da disciplinuje svoje igrace nemoze ni da bude trener ,nece ondugo ni u jedistvo ,samo odvodi nam igrace u jedinstvo sada i milosevica odvodi,ali ce jezero opstati
pozz

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Ned Jan 25, 2009 9:22 am

Imali vijesti o igracima i pojacanjima i kako prolaze pripreme u Ulcinju jesul odigrali ijednu utakmicu?

Necemo o tome ko i koliko prima sto prima ko da je neko vazan toliko da ovdje raspravljamo o njemu ima drugi trenera nek mu je sa srecom mozda ce zazalit nekad Plava i nase publike koje niko nema. Idemo dalje u nove pobjede sa novim trenerom.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Uto Jan 27, 2009 11:06 am

Šaletić se priključio pripremama

Iako je bilo naznaka da će otići, Milorad Šaletić ipak ostaje u Jezeru. Iskusni vezista se juče priključio timu i stavio se na raspolaganje treneru Dušanu Jevriću.
Inače, Plavljani se već nekoliko dana nalaze na pripremama u Ulcinju, gdje imaju sve uslove za dobar rad.
Želja Stefan Šćepović
Prvoligaš iz Plava, ekipa Jezera, želi da proljeće dočeka što jača. Do sada je angažovano nekoliko igrača, a na listi želja novog trenera Dušana Jevrića je Stefan Šćepović, fudbaler OFK Beograda.
Radi se o centarforu "romantičara", koji je bio najbolji strijelac omladinske lige Srbije prošle sezone sa 27 golova. Prošao je sve selekcije Partizana, omladinski je reprezentativac Srbije, a jesenji dio sezone je proveo na pozajmici u Mladom radniku.
Da li će Šćepović stići u Jezero znaće se narednih dana.

Ovo je dobra vijest za nas klub ipak je Saletic jedan od boljih igraca Jezera i drago mi je sto ostaje. Jos sada samo kada bi taj Scepovic dosao napokon bi imali jednog kvalitetnog napadaca.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty pozdrav za sve ljubitelje fudbala.

Počalji  Dovla_ Pon Feb 02, 2009 1:14 pm

sta je sa novim pojacanjima u klubu i ko su nova imena?

Dovla_

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Pon Feb 02, 2009 2:02 pm

znali neko dali ce taj scepovic doci u jezero trebaje stici krajem prosle nedelje

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Pon Feb 02, 2009 3:40 pm

Sa sajta

Strapak po ukusu Jevrića
Na jučerašnjem treningu Jezera u Ulcinju pojavilo se jedno novo lice. Riječ je o iskusnom vezisti Andrašu Strapaku, koji je u prošloj sezoni nosio dres Novog Pazara. Kvaliteti ovog fudbalera su dobro poznati treneru Plavljana Dušanu Jevriću.
- Dolaskom Strapaka dobili smo ono što smo i tražili u zimskom prelaznom roku. Radi se o kvalitetnom igraču, kojem su specijalnost slobodni udarci. Strapak je juče trenirao sa ekipom i već u narednom kontrolnom meču će dobiti šansu - istakao je strateg Jezera Dušan Jevrić.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Sre Feb 04, 2009 6:51 am

ISKUSNI GOLMAN NA NOVOJ ADRESI
Pavlović na golu Jezera
Dosadašnji golman pljevaljskog Rudara Igor Pavlović (26), u nastavku sezone će braniti boje Jezera. Ovaj iskusni čuvar mreže se priključio pripremama novog kluba prije tri dana i već je branio protiv Otranta. Pored Lukovca iz Dečića i Strapaka, koji je došao iz Novog Pazara, ovo je treće pojačanje za ekipu sa Plavljane.
- Iako na našem susretu sa Otrantom nije bilo golova, prikazano je mnogo lijepih i maštovitih akcija. Zalaganje mojih igrača je bilo maksimalno i sa pravom je ovaj susret poprimio epitet najbolje odigrane utakmice u Ulcinju. Sledeći protivnik na ovim pripremama nam je Zvijezda iz Gradačca, član Prve fudbalske lige BiH - kazao je strateg Jezera, Dušan Jevrić.
Ekspediciju Jezera je u Ulcinju posjetila delegacija iz Plava.
- Juče smo se posebno obradovali posjetom iz Plava. Naši gosti su bili gradonačelnik Plava Skender Šarkinović, čelnici kluba Omer Šahmatović, predsjednik Upravnog odbora Jezera, član Uprave kluba Amir Šahmatović i Ekrem Jasavić iz Podgorice, prijatelj kluba koji je spreman da u svakom trenutku pomogne ovu ekipu. Gradonačelnik i čelnici kluba dali su nam punu podršku i obećali da će stvoriti sve neophodne uslove da ovaj klub u takmičarskom dijelu ostvari svoje planove, a to je opstanak u prvoligaškom karavanu - rekao je Dušan Jevrić.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty pojacanja za spas

Počalji  alen Sre Feb 04, 2009 12:54 pm

STI NA NOVOJ ADRESI
Vučković u Jezeru
Od naredne polusezone Milan Vučković će nositi dres prvoligaša iz Plava, ekipe Jezera. Odlični defanzivac, bivši igrač Zete i Mladosti, dogovorio se sa Upravom ovog kluba i već se stavio na raspolaganje treneru Dušanu Jevriću.
- Veoma sam zadovoljan. Već nekoliko dana sam u Ulcinju sa ekipom, treniramo maksimalno i mislim da je u ovom trenutku moj pravi izbor. Trener Jevrić je radi sa igračima odlično, siguran sam da ćemo potpuno spremni ući u nastavak prvenstva, u kojem imamo cilj da ostanemo u eliti - kazao je Milan Vučković.
I trener Jevrić je zadovoljan dovođenjem Vučkovića.
- Radi se o zaista kvalitetnom fudbaleru, koji je sa Zetom osvojio titulu prvaka. Odličan je u skok igri, ali i u igri na zemlji. Mislim da smo angažovali pravo pojačanje - istakao je Jevrić.
D.P.
[koment

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Sre Feb 04, 2009 1:22 pm

Dobro je ipak smo dobili 3 nova igraca jer kako je sve izgledalo prije mjesec sada je mnogo bolje. Neka nam ova pojacanja donesu svjezinu a posebno me raduje sto imamo novog golmana jer onaj je primao golove iz prekida i to previse golova. Samo protiv Petrovca u Rozajama je dobio sva 3 iz prekida.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty pojacanja za spas

Počalji  alen Sre Feb 04, 2009 1:50 pm

dobroje da uprava radi glavno je da su sacuvali kostur ekipe mozda bude jos neko pojacanje samo sta bi sa ovim centarforom iz beograda,i mora se reci da su dovelidobrog trenera nadajmo se da ce jezero i dalje igrati u prvoj ligi

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Sre Feb 04, 2009 3:50 pm

dixon ::za sada je usmen dogovor postignut sa goranom dzordjevicem bivsim igracem radnickog iz nisa ,kiparskog aeka,i beogradskog obilica .... pozz

Zna li iko ista vise o ovom?

Ili ce obadvojica zaobici Jezero sto bi bilo lose jer moramo izboriti opstanak.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty pojacanja za spas

Počalji  alen Čet Feb 05, 2009 11:54 am

ovaj djordjevic je otisao u jedinstvo sa diksonom,za ovog iz mladog radnika nista se nezna

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty naprijed jezero

Počalji  alen Čet Feb 05, 2009 12:45 pm

Sport
JEZERO DOVELO JOŠ JEDNO POJAČANjE
Živković novi polušpic
U nastojanjima da ostvari cilj - a to je opstanak u elitnom društvu crnogorskog fudbala, Uprava i stručni štab Jezera se ne šale kada je u pitanju dovođenje kvalitetnih pojačanja. Juče je redove Plavljana, pored Milana Vučkovića, pojačao i Dragan Živković (26) , bivši igrač Rudara iz Pljevalja i Dečića, koji će u Jezeru igrati polušpica.
- Radi se stvarno o disciplinovanom i veoma kvalitetnom fudbaleru, koji je u svakom slučaju veliko pojačanje Jezera - kaže Dušan Jevrić, strateg Jezera.
Trener Jevrić ovih dana u Ulcinju radi sa igračima punom parom i siguran je, kako kaže, da će maksimalno spremni dočekati nastavak prvenstva.
- Mogu da kažem da sam veoma zadovoljan odnosom igrača na realizaciji svih mojih postavljenih zadataka. Odgovorno i disciplinovano sprovode sve moje zamisli na treningu i kontrolnim utakmicama. Za sada smo doveli Igora Pavlovića, Lukovca, Strapaka, Vlaisavljevića, Vučkovića, Živkovića, a još tri fudbalera koji se nalaze na probi blizu su potpisivanja ugovora za Jezero. Napravili smo pravi bum i mislim da ćemo na proljeće biti tri puta jači nego jesenas - naglašava trener Jevrić.
R.

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu