FK JEZERO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pojacanja i odlasci 2008/2009

+2
dixon
FKJezero_Plav
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Čet Feb 05, 2009 3:29 pm

Ne znam ovog igraca ali dobro je jer u napadu nam treba igrac odnosno kao prava 10 da zabija golove.

Ovaj sto je otiso sa Dixonom nek mu je srecno a ni Dixona nam nema od kako ode na forumu ili nece da odgovori na pitanja nasa Laughing
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty dolazak Zivkovica....

Počalji  Dovla_ Pet Feb 06, 2009 8:43 am

Greska u imenu nije Dragan vec Rajko Zivkovic,radi se o kvalitetnom igracu koji je igrao u dosta klubova neki od njih su - Rudar,Partizan,Spartak-Subotica,Proleter,Decic... Nadamo se da ce dosta pomoci klubu da ostvari svoj cilj tj. opstanak u prvoj ligi.

Dovla_

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty odlasci

Počalji  alen Sub Feb 07, 2009 10:52 am

vidim cekic ide u juznu koreju,sta je sa saleticem i jesavicem ako neko zna.

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Sub Feb 07, 2009 11:28 am

Mazbi je na probi od 10 dana pa dali ce ostati tamo to ce se jos vidjet.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty odlasci

Počalji  alen Sub Feb 07, 2009 12:10 pm

ako dodje do transfera mozda i jezero dobije nesto ,ako je bio pod ugovorom,jeli saletic opet otisaoili povrijedjen,isto i sa jesavicem

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Ned Feb 08, 2009 9:41 am

alen ::ako dodje do transfera mozda i jezero dobije nesto ,ako je bio pod ugovorom,jeli saletic opet otisaoili povrijedjen,isto i sa jesavicem

Koliko je meni poznato bio je pod ugovorom a na pravo opstete bi imalo pravo i FK GUSINJE.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  alen Pon Feb 09, 2009 11:01 am

sam se dvoumio kada sam dobio poziv
Ekipa Jezera je provela desetak dana na pripremama u Ulcinju. Neočekivano, i pored dobrih rezultata u prvom dijelu prvenstva, u pauzi je otišao uspješni trener Aleksandar Jovanovski, a na njegovo mjesto je došao Dušan Jevrić.
- Kada sam dobio poziv Jezera, nijesam se dvoumio. Moj prethodnik je imao dobre rezultate, ali moj fudbalski moto je da uvijek može bolje. To je bilo presudno i u ovom slučaju i ubijeđen sam da sam izabrao pravu sredinu - kaže Jevrić.
Vaši prvi utisci?
- Iako sam odnedavno u Plavu, prvi utisci su više nego povoljni a ono što odmah pada u oči jeste da ovi ljudi i te kako vole fudbal. I igrački kadar je zadovoljavajući. Naravno, pojačanja su nam bila neophodna s obzirom da nam predstoji velika borba za očuvanje prvoligaškog statusa.
Koliko poznajete fudbalske prilike među prvoligašima i gdje je tu mjesto Jezeru?
- Nekoliko vodećih klubova poznajem prilično dobro, ostale nešto manje. Ako izuzmemo Budućnost, Zetu, Mogren, Rudar, Grbalj i Sutjesku, svi ostali moraće dobro da se pomuče kako bi u predstojećoj polusezoni igrali među prvoligašima. Kada je Jezero u pitanju, ubijeđen sam, bez obzira što će biti i te kako teško, da ćemo stići do opstanka. Atmosfera u klubu je više nego dobra i uz do kraja uspješno urađene pripreme garancija su da možemo sačuvati prvoligaški status - kaže Dušan Jelić.
Trenirali ste nekoliko klubova, a bije vas glas da ste strog trener.
- Strog i pravičan jesam, jer bez te dva uslova u ovom poslu se ne može biti uspješan trener. Svako mora da zna svoj zadatak i dužnost mu je da ga najbolji mogući način izvršava. U fudbalu, bar ja tako mislim, nema sentimentalnosti, a učinak na terenu jedino je mjerilo kada je borba za dres prvotimca u pitanju.
Ko će biti šampion?
- Teško je to reći i ne bih se usudio da dajem neku prognozu, s obzirom da sam tek na početku u crnogorskom fudbalu. Nekoliko klubova će se boriti za naslov prvaka, to garantuje samu neizvjesnost do samog kraja, ali i dobar kvalitet fudbala - konstatovao je Dušan Jevrić.
M.R.

Pojačanja garantuju opstanak
U ovoj pauzi čelnici Jezera su doveli golmane Pavlovića iz Rudara i Radanovića iz Budućnosti, Vučkovića, Pavićevića i Vlaisavljevića iz Mladosti, Živkovića i Lukovca iz Dečića i Strapaka iz Novog Pazara.
Uz starosjedioce, ovo je garancija da se cilj može ostvariti.

Bio na pragu Crvene zvezde
Dušan Jevrić je bio je trener Obilića, Voždovca, Radnika iz Bijeljine, Slavije iz Istočnog Sarajeva i Novog Pazara. Prije nekoliko sezona, kada je Đurovski preuzimao Crvenu zvezdu, bio je na korak da sjedne na klupi najtrofejnijeg srpskog kluba.
- Možda su mu principi kojih ni tada, a ni sada, u trenerskom poslu ne želim da se odreknem, bili glavna smetnja da stignem na Marakanu - istakao je Dušan Jevrić

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Pet Feb 20, 2009 8:04 am

Spektakl 7. marta
Jezero je prije nekoliko dana završilo pripreme u Ulcinju i vratilo se u Plav, gdje će ostati do početka drugog dijela sezone. Svoju prvu utakmicu u nastavku sezone ovaj klub će igrati u Plavu, što će biti i premijera na novom stadionu.
- U plavsko-gusinjskom kraju ljudi nevjerovatno vole fudbal. To se može primijetiti na svakom koraku. Otkako smo u Plavu, poslije priprema u Ulcinju, na svakom treningu je veliki broj navijača i simpatizera ovog prvoligaša. Zato sam u razgovoru sa čelnicima kluba odredio termin i pokrenuo inicijativu da se ovih dana sastanu igrači i navijači i učinimo napor da svaka utakmica prođe bez ijednog incidenta. Već 7. marta u Plavu na gradskom stadionu Jezero kao domaćin prvi put igra pred svojom publikom protiv direktnog konkurenta za opstanak Jedinstva iz Bijelog Polja. Biće to pravi sportski spektakl i želim da sve bude u sportskom duhu, igranju i navijanju. Samo tako ćemo doći do željenog cilja - rekao je Dušan Jevrić, strateg Plavljana.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Pet Feb 27, 2009 4:27 pm

JEZERO pojacanja i odlasci
Došli: Dušan Jevrić (trener), Igor Pavlović, Bojan Radanović, Ramiz Lukovac. Aleksandar Živković, Andreaš Strapak, Stevan Pavićević, Stefab Vlaisavljević, Milan Vučković
Otišli: Aleksandar Jovanovski (trener), Igor Tasković, Bojan Živić, Milan Milošević, Marko Milonjić, Vujović, Milorad Šaletić, Vučinić

Najvise zalit za Taskovicem
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty pojacanja

Počalji  alen Sub Feb 28, 2009 12:23 am

zaboravijo si sjekula iz celika iz niksica

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Ned Mar 01, 2009 11:07 am

alen ::zaboravijo si sjekula iz celika iz niksica

Tacno
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Pon Mar 02, 2009 3:24 pm

KOM PLANIRAO TRI, A OSVOJIO SAMO BOD PROTIV JEZERA
Promašili dva zicera


Ponekad u fudbalu ni bolja igra, ni sijaset povoljnih prilika, nijesu dovoljni da bi se došlo do pobjede. A, imali su fudbaleri Koma sve to u duelu protiv Jezera, ali su na kraju morali da se zadovolje samo bodom. Naravno, zasluge za to imaju i čvrsti Plavljani, koji su u Podgoricu došli s namjerom da se brane i u tome uspjeli. Ne bi mnogo pohvala moglo se izreći ni na navalu Zlatičana, bez obzira što je čvrsta odbrana Jezera u mnogim situacijama bila pobjednik.
Kapiten Koma Milivoje Novović dugo će se sjećati ovog susreta. U finišu meča, kojeg je odigrao zaista više nego dobro, krenuo je u pomoć svojoj navali i u dva maha imao dvije stopostotne šanse, ali lopta nije htjela u mrežu iz situacije koje je teže bilo promašiti nego dati gol.
- Ima u fudbalu dana kad vam ništa ne ide. I nama je prekjuče malo toga što polazilo, bez obzira što smo imali terensku nadmoć i bezbroj povoljnih prilika. U dva navrata ja sam bio u situaciji da postignem pogodak, ali očigledno ni gram sreće nije bilo na mojoj strani. Nadam se da ćemo u narednim mečevima uspjeti da propušteno na Zlatici ispravimo - rekao je Novović.

Evo posto je topic 1 lige zakljucan da nebi pravili miljon tema.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Čet Mar 12, 2009 3:28 pm

KADROVSKE PROMJENE NA ČELU JEZERA
Redžepagić ponovo predsjednik
Jezero je prije dva dana ostalo bez predsjednika Upravnog odbora kluba. Omer Šahmanović, koji je prije nekoliko mjeseci zamijenio Orhana Redžepagića, zamolio je Upravu kluba da ga razriješi dužnosti predsjednika, jer zbog prevelike zauzetosti na radu u plavskom Domu zdravlja, nije u mogućnosti da obavlja i poslove u Jezeru.
- Kako sada stvari stoje, najvjerovatnije da će se ove dužnosti ponovo prihvatiti Orhan Redžepagić, za koga su vezani svi uspjesi Jezera i ulazak u elitno društvo prvoligaša Crne Gore - kazao je Šeko Luković, sportski direktor Jezera.
Kako napreduju građevinski radovi na otklanjanju nedostataka na pratećim objektima na Gradskog stadiona u Plavu?
- Radovi teku punom parom. Postavljen je prostor za novinare i TV kamermane na tribinama. Uređuju se enterijer hodnika, svlačionica i drugi sadržaji. Uvjeren sam da ćemo sve detalje oko otklanjanja nedostataka završiti u roku i da ćemo u 21. kolu cetinjski Lovćen konačno dočekati na našem stadionu - kazao je Luković.



Ovo je dobra vijest za sve nas jer je Orhan Redzepagic veliki profesionalac i strucnjak koji moze da vodi klub. A sigurno za titulu u 2 ligi njemu trebamo biti zahvalni zasto danas Jezero brani boje u eliti CG fudbala.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty pojacanja

Počalji  alen Pon Jun 22, 2009 11:51 am

citajuci stampu svi napustaju jezero,cekic u tuzli,jesavic na kipru,hoceli jezero imati ekipu za takmicenje,hoceli biti pojacanja.

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  kacho Uto Jun 23, 2009 5:43 am

Jednogodisnjim ugovorom klupsko rukovodstvo Jezera je u poonedeljak za prvog trenera imenovalo istaknutog fudbalskog stručnjaka Predraga Pejovića.

Predrag Pejović je poznato trenersko ime na našim fudbalskim prostorima. Do sada je postigao zapažene rezultate u radu sa fudbalerima subotičkog Spartka, Bečeja, Big Bula, Obilića, pančevačkog Dinama , Indjije . Inace nasim sinpatizerima i navijacima Predrag Pejovic (Peco) nije nepoznat jer je upravo on vodio nas tim u sezoni 2001/2002 kada je na njegovom celu FK Jezero uslo u tadasnju Drugu Saveznu ligu.

kacho

Broj poruka : 12
Datum upisa : 08.02.2008

http://www.fkjezero-plav.com

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty odgovor Alenu i ostalima

Počalji  kacho Uto Jun 23, 2009 5:46 am

Nema nikakve strepnje vec je uprava u kontaktima sa dosta renomiranih i dobrih igraca ali trenutno vam nemozemo objaviti imena dok sve nije 100 % jer im sadasnje ekipe mogu praviti problema oko ispisnice , a sa sigurnoscu vam mogu reci dacemo imati i jaci sastav nego prosle godine i idemo na ekspresni povratak u Prvu ligu.
Pozdrav svim simpatizerima i navijacima FK Jezera

kacho

Broj poruka : 12
Datum upisa : 08.02.2008

http://www.fkjezero-plav.com

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Uto Jun 23, 2009 10:42 am

ja mislim da je pravi potez napravlje izborom Orhana Sahmanovica za presjednika kluba ,jer covjek je pokazao i prije izbora za predsjednika da voli klub jezero i da je uvjek pomagao klub jezero.

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Uto Jun 23, 2009 4:18 pm

Stefan Vlaisavljević je trenutno na probi u BiH tacnije u Celiku iz Zenice.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Sre Jun 24, 2009 12:30 pm

koje stefan vlaisavljevic

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Sre Jun 24, 2009 5:28 pm

alen ::koje stefan vlaisavljevic

Bio je u ekipi valjda prosle sezone a cini mi se otac mu trenira mladu reprezentaciju BiH u19 ili u 21
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty pojacanja

Počalji  alen Čet Jun 25, 2009 12:01 pm

hoceli on u jezero opet i gdje je igrao zadnju sezonu

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  FKJezero_Plav Čet Jun 25, 2009 4:48 pm

alen ::hoceli on u jezero opet i gdje je igrao zadnju sezonu

Valjda je jos na probi sad dali ce zadovoljiti to je sada nepoznato ali sigurno ja mislim da ce vecina igraca napustit Jezero jer kad si igrao u 1 ligi slabo ko hoce da igra u 2. A naravno i mogucnosti su vece u 2 onaj koji ostane a bude interesa da ide e to je onaj pravi igrac koji ne gleda samo svoj uspjeh vec i kolektivni danas je takvih vrlo malo.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pojacanja i odlasci 2008/2009 - Page 2 Empty Re: Pojacanja i odlasci 2008/2009

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu