FK JEZERO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prva Liga CG

+3
alen
FKJezero_Plav
Orao
7 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  Liverpool Uto Jun 23, 2009 3:46 am

dixon ::......Jedinstvo isto tone a i Diksona su izbacili zahvaljujuci losim rezultatima da je ostao u Jezero i da smo gubili isto i dalje dosta utakmica opet bi ga svi gotivili jer smo takav narod kod Bjelopoljaca to ne pali i eto izasao je brze nego sto je dosao....
dixon je sam otiso niko ga nije isterao a pogotovo ne neki sitni vacarosi iz bijelog polja koji su mislili da su opstali u prvoj ligi nakon 5 kola gde smo osvojili 9 bodova...presli siu se u racunici da sa tim mogu opstati a da pritom izbegnu obaveze prema igracima jer ih je lakse isterati nego platiti im ono sto im je obecano ...ekipu su poceli da napustaju sami igraci sto su oni i hteli,tako da ni ja nisam hteo da ostanem sa nametnutim igracima iz podmladka i tatinim sinovima i zato je dixon otiso ,,,,,istina da su u jezeru imali vise strpljenja ali zato smo i osvojili 18 bodova na strani
koliko god me neko voli ili nevoli treba uzeti cinjenice da smo osvojili 18 bodova u prvom delu a 15 u drugom delu gde ste igrali kod kuce sto je po onome sto sam gledao na tv velika prednost za fk jezero zao mi je sto je jezero ispalo mislim da vise zasluzuje od bilo kog drugog kluba u cg da bude prvoligas jer svi zive za klub-vecina,sto nije slucaj u ostalim sredinama.

Ne znam zasto ovaj tvoj post eto posjecivao si forum nisi pisao tvoja stvar. Sad si se oglasio kad smo ispali iz lige. Losu seriju nakon prvog kola u Beranama protiv Zete pa na dalje 5 utakmica iza takvu nismo imali poslje tebe bez tebe. Obaveze igracima svi trebaju izmirit pa Jezero il Jedinstvo ali danas je tesko doci do novca i sponzora uz to da je i kriza u dijapori sto se odrazilo i na akcije a uprava je mogla mozda da zatrazi na neke vise adrese odnosno onih mocnih ljudi u dijaspori. Evo vidimo kako su Gusinjani svjedoci smo skupili za relativno brz period dovoljno novca da su igraci imali dovoljno i dali sve od sebe da bi usli u 2 ligu.
Liverpool
Liverpool

Broj poruka : 38
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  dixon Uto Jun 23, 2009 12:50 pm

posecivao sam forum ali nisam hteo da pisem dok se prvenstvo i baraz nije zavrsilo...
,,Losu seriju nakon prvog kola u Beranama protiv Zete pa na dalje 5 utakmica iza takvu nismo imali poslje tebe bez tebe,, Tako je serija 2-1 u budvi 3-1 u rozajama od petrovca,sutjeska 1-0,kom u beranama 1-0 da to su porazi koji su svima tesko pali ali nakon toga nijedna ekipa u cg nije napravila seriju uspeha kao mi i to igrajuci na strani zasto sve gledate najcrnije stvari ima valjda i necega dobrog .nijedna utakmica nije laka pogotovo kad si nov u prvoligaskom drustvu ,a plus jos te ispeze da igras na strani sve utakmice gde kada izgubis na strani imas nade da se vadis kuci ,a mi opet na strani kako motivisati igrace da stalno igraju na taj nacin ...videli ste kako je igrati u plavu gde se svima tresu gace....prema tome 18 bodova su za respekt ne za plav nego i za bilo koju ekipu u cg ligi a u prilog tome ide i to sto smo u prvih 5 kola imali samo 1 bod...da ste osvojili jos 3 boda od 15 ostali bi ste u ligu i bez baraza...pozz

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Uto Jun 23, 2009 4:29 pm

Mozemo sad pisat razne vrste i praviti razne kalkulacije, treba se vise gledati na svoju ekipu i od toga pravit nesto vise kroz svoj pogon i ulagat u mladje selekcije jer je tu buducnost. Mi smo lose startovali i to je svakom poznato uz to je i islo i to je poznato i prepricano da smo igrali sve na strani kao domacini. Cas u Berane pa Rozaje pa Bp itd. Gace se tresu normalno svakom i sto se tice navijaca i publike tu je Jezero trenutno iza Buducnosti samo. A imalo je utakmica pogotovu ona prva u Beranama pa i 3 kolo u Rozajama bilo je ludo navijanje u Beranam sigurno oko 1000 Plavljana a ako ne i vise u Rozaje isto pune 2 tribine skoro sve Plavljana uz to i navijacki dio iznad gola na onoj tribini je bilo oko 100tinjak najvatrenijih navijaca. E kasnije je mozda narod zbog losih rezultata dolazio u manjem broju ma da je u Rozaje kad se igralo uvijek bila i grupica onih najvatrenijih navijaca.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  dixon Čet Jun 25, 2009 8:29 am

u svakom klubu pa i u jezeru orjentacija treba da bude na mladjim igracima i adekvatnim uslovima da se ti igraci razviju kao fudbaleri i prave sportske licnosti a i da se sklone od ulice i droge i pica... u svakom slucaju necu se vise vracati sta je bilo treba gledati unapred .... sve najbolje i zelim vam brz povratak u prvu ligu gde je i mesto fk jezero

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Čet Jun 25, 2009 4:50 pm

dixon ::u svakom klubu pa i u jezeru orjentacija treba da bude na mladjim igracima i adekvatnim uslovima da se ti igraci razviju kao fudbaleri i prave sportske licnosti a i da se sklone od ulice i droge i pica... u svakom slucaju necu se vise vracati sta je bilo treba gledati unapred .... sve najbolje i zelim vam brz povratak u prvu ligu gde je i mesto fk jezero

To ce se napokon valjda i desit da su u upravi svjesni da se baziraju na taj program. Hvala Bogu sada imamo i salu u Plavu tako da mladi mogu i zimi trenirati ukoliko sve to bude islo svojim tokom.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  dixon Ned Jun 28, 2009 3:26 pm

vreme ce da ucini svoje i siguran sam da ce u bliskoj buducnosti biti tako ,pogotovo sto je i dobar teren i stadion ,a i sala gde moze zimi da se radi ... pozz

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Sub Avg 15, 2009 2:11 pm

jedinstvo-jezero 1-1

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Ned Avg 16, 2009 1:14 pm

dobar pocetak Jezera jedan bod iz Bijelog Polja sa teskog gostovanja, gdje su bili Saletic i Jesavic nije ji bilu u timu.

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty jezero presusuje

Počalji  alen Pon Avg 31, 2009 10:29 am

sta se desava sa Jezerom ,trener Pejovic kaze 10 bodava u 4 kola a bice 1 bod u 4 kola, znali iko reci sta se desava cekali nas borba za opstanak

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  Liverpool Uto Sep 22, 2009 4:03 am

Kriza je i sve ovo je posljedica toga znaci finansijska i mi nemamo naseg pomladka odnosno imamo ali netreniraju redovno. Sa igracima sa strane slabo sta mozemo postic a to isto i pokazuje ove sadasnje rezultate.
Liverpool
Liverpool

Broj poruka : 38
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty jezero presusuje

Počalji  alen Uto Sep 22, 2009 11:16 am

vise se ocikivalo od Jezera,ali se sada vidi da Jezero ostaje u drugoj lizi,losi igraci,sto setice jezerovi kadeta najgori su u lizi primaju po 7 8 golova po utakmici,nikakvo svijetla buducnost za klub Jezero.

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  Liverpool Čet Okt 01, 2009 4:06 am

Treba ulagat al i intezivni da su treninzi a ne dolaze njih 5 stalno a ostali samo kad je utakmica. Ovo vazi i za 1 ekipu mnogo igraca koji redovno nisu tu i dolaze za vrijeme utakmice.

Znaci tu hljeba nema uprava mora ovo ozbiljno pogledat.
Liverpool
Liverpool

Broj poruka : 38
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  Admin Sub Okt 17, 2009 3:38 pm

nista nema od ove ekipe
ima tu nekoliko dobrih igraca al oni sami ne mogu dosta toga uradit
na polu sezoni treba da dovedu nove igrace koji obecavaju
ali kada bismo pogledali citavu drugu ligu onda ne mozemo izdvojiti niti jednu ekipu koja zasluzuje da zaigra sa elitom u prvoj...
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 149
Lokacija : MONTENEGRO PLAV
Datum upisa : 04.02.2008

https://fk-jezero.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty jezero presusuje

Počalji  alen Ned Okt 18, 2009 8:32 am

Ove rezultate sto jezero postiglo do sada niko nije ocekivao ,mozda se tim igracima neigra samo da jezero neispadne iz lige.

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 7 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu