FK JEZERO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prva Liga CG

+3
alen
FKJezero_Plav
Orao
7 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Ned Maj 17, 2009 9:47 am

alen ::ja mislim da ce se prvak rijesiti u zadnjem kolu jezero - buducnost jedinstvo- mogren,glavno da je jezero ne ispada direkno,kako vidim jezero dobro igra u plavu ,nadajmo se da cemo dobiti mornara u barazu ne samo mladost iz podgorice ali svi ce napustiti plav sa 3,4 gola

Najbolje bi bilo da Mogren bude sampion a Buducnost ce sigurno u Plav ici na pobjedu ali uz dobru podrsku navijaca mozda mozemo iznenadit Buducnost.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Ned Maj 17, 2009 9:56 am

disciplinska komisija ce odlucivati o kazni zete u ponedeljak nadajmo se da ce im oduzeti jos jedan bod,citajuci na cafemontenegro gdje navijaci budocnosti mole navijace jezera da u sto vecem broju odu u budvi i da bodre jezero,a vidim i da neki navijac mornara zvani serdar prijeti navijacima jezera ako dodju u bar ako jezero bude igralo u baraz protiv mornara

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  Liverpool Pon Maj 18, 2009 3:56 am

Ovo mi ispada glupo sto da se molimo? Mi bodrimo nas klub to sto se tice Budve mozda bude par auta dole otislo jer danas je kriza narod ima slabo novca a Budva je daleko. Moramo pobjedit Buducnost u Plav i stojim iza toga da to mozemo ucinjet ukoliko ne prodamo tu utakmicu.
Liverpool
Liverpool

Broj poruka : 38
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Pon Maj 18, 2009 11:09 am

jezeru su male sanse u budvi ali sve je moguce,a sto se tice buducnosti jezero treba dati sve od sebe da pobjedi
jezero treba pokusati da izbjegne baraz zeti ce fscg oduzeti najmanje jos bod a i ni kom nije daleko, a sto se tice prodavanja to je opasno jer fscg pratice budno sta ce se desavati u zadnjom kolu, jer prvak nije jos rijesen a jedinstvu gori pod nogama oni ce sve dati od sebe da pobjede mogren u zadnjem kolu, a bice i kamere RTCG u Plavu
i BijelomPolju.

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Pon Maj 18, 2009 12:26 pm

alen ::jezeru su male sanse u budvi ali sve je moguce,a sto se tice buducnosti jezero treba dati sve od sebe da pobjedi
jezero treba pokusati da izbjegne baraz zeti ce fscg oduzeti najmanje jos bod a i ni kom nije daleko, a sto se tice prodavanja to je opasno jer fscg pratice budno sta ce se desavati u zadnjom kolu, jer prvak nije jos rijesen a jedinstvu gori pod nogama oni ce sve dati od sebe da pobjede mogren u zadnjem kolu, a bice i kamere RTCG u Plavu
i BijelomPolju.

Samo uzmi u obzir ko su ljudi iz FSCG ko je na celu istog to je Savicevic a on je postao profesionalac u Buducnosti bas. Pa toga prodaje i stimanja kod nas uvijek ima i bit ce takav mentalitet sve dok se ne pocnu klubovi kaznjavat kao i u Italiji da ispadnu u 2 ligu to bi mozda malo sprjecilo ali sigurno ne sve utajilo. Lijepo je ovo da ce utakmica biti direktno i da mi u dijaspori mozemo uzivati u tom prenosu preko satelita.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  Liverpool Uto Maj 19, 2009 3:28 am

Neka dodju Varvari ako su pravi navijaci u Plav Very Happy
Liverpool
Liverpool

Broj poruka : 38
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Sre Maj 20, 2009 1:11 pm

Fscg oduzeo Zeti bod Jezero 32 boda Zeta 32 boda Jezero sada 9 mjesto , bolje Jezero u medjusobnim susretima.
jezero protiv mogrena i buducnosti, zeta protiv lovcena kuci i rudara u gostima

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Čet Maj 21, 2009 9:33 am

alen ::Fscg oduzeo Zeti bod Jezero 32 boda Zeta 32 boda Jezero sada 9 mjesto , bolje Jezero u medjusobnim susretima.
jezero protiv mogrena i buducnosti, zeta protiv lovcena kuci i rudara u gostima

Opet je tesko Budvu mozemo slobodno zaboravit a i u Plavu kao sto sam reko bit ce tesko. Zeti je lakse i ocekujem da ce dobit Lovcen kuci.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Čet Maj 21, 2009 9:56 am

sve je moguce u futbalu, Zeta se nalazi u krizi nisu mogli dobiti Decic onda ce biti teze dobiti Lovcen,ako jezero bude igralo kao protiv Jedinstva sve je moguce, a Buducnost bi rado vidjelo Zetu u drugu ligu

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Pet Maj 22, 2009 3:17 pm

alen ::sve je moguce u futbalu, Zeta se nalazi u krizi nisu mogli dobiti Decic onda ce biti teze dobiti Lovcen,ako jezero bude igralo kao protiv Jedinstva sve je moguce, a Buducnost bi rado vidjelo Zetu u drugu ligu

Ne samo Buducnost vec i citav FSCG isto kao sto Zeta rado vidi titulu u Budvi prije nego u PG.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Sub Maj 23, 2009 11:33 am

Mogren- Jezero 2-0
Jezero se drzalo dobro do 70 minute bar se nisu obrukali.

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Ned Maj 24, 2009 10:11 am

alen ::Mogren- Jezero 2-0
Jezero se drzalo dobro do 70 minute bar se nisu obrukali.

I ja stojim iza ovog da se nisu obrukali. Decic pobjedi Jedinstvo a Mogrenu sada bod samo treba iz BP. Kako je Buducnost poderalo Petrovac nadam se nas u Plav nece tako upropastit.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Ned Maj 24, 2009 2:39 pm

citajuci novinske izvestaje jezero je imalo dvije sanse u prvom poluvrremenu gdje je trebalo da dati gol,
ako budu igrali i dalje ovko kao u zadnja dva kola,Jezero ostaje u prvu ligu

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  Liverpool Pon Maj 25, 2009 4:46 am

Ocekivano porazeni sad u subotu napravit spektakel i pobjedit Buducnost. Jesulj najavili Varvari gostovanje ako su mudonje neka dodju Very Happy
Liverpool
Liverpool

Broj poruka : 38
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Sre Maj 27, 2009 11:42 am

Ja mislim da od varvara nema nista i da nece doci u Plav. Iz istih razloga kao i StreetBoys.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Sre Maj 27, 2009 12:03 pm

ja mislim da su se pomirilisa tim da titula ide u budvi,jezero trba iskoristiti da pobjedi i izbjeci baraz pod uslovom da rudar pobjedi zetu u pljevlja a i kom u podgorici igra nerijeseno.

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Pet Maj 29, 2009 3:26 pm

alen ::ja mislim da su se pomirilisa tim da titula ide u budvi,jezero trba iskoristiti da pobjedi i izbjeci baraz pod uslovom da rudar pobjedi zetu u pljevlja a i kom u podgorici igra nerijeseno.

To su nase zelje ali Zeta ce se sigurno izvuc u Pljevljima. Titula ide Mogrenu to sam ja jos davno reko a moguce je da nas Buducnost dobije ako jos ovi nasi i ne prodaju utakmicu.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Pet Maj 29, 2009 11:29 pm

U barazu treba izbeci Mladost ,bolje igrati s.a Mornarom tu imamo vise sansi, Mladost je jaca od Mornara

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Sub Maj 30, 2009 11:35 am

Zavrsena je utakmica 2:2 Varvari nisu smjeli da udju na stadion. Eto Mogren je uzeo titulu Jedinstvo ispalo.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty jezero naprijed

Počalji  alen Ned Maj 31, 2009 8:30 am

mornar-jezero u srijedu a onda u subotu jezero - mornar na racini nadajmo se da jezero opstane u 1-monet ligi,znali iko da li ce jovovic igrati u srijedu .

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Ned Maj 31, 2009 10:05 am

Kako je i juce sudjenje bilo na strani Buducnosti ali eto Mogren je postao sampion. Eto ti kazes da sa Mornarom imamo vise sansi vidjetcemo. Uprava bi trebala obezbjedit barem jedan bus navijaca iz Plava na putu za Bar a i u Baru ima naseg naroda kao i nesto studenata pa neka odu na utakmicu da bodre Jezero.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Sre Jun 03, 2009 8:23 am

U koliko je danasnja utakmica? I dali je uprava obezbjedila prevoz za Bar?
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty jezero gubi

Počalji  alen Sre Jun 03, 2009 11:29 am

mornar-jezero 2-1
jezero promasilo penal

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty jezero gubi

Počalji  alen Sre Jun 03, 2009 1:08 pm

ovu utakmicu nismo smjeli izgubiti,ali sta se moze nadajmo se pobjedi u plavu imamo najgoru odbranu u crnoj gori
mornar nije neka ekipa ali uz pomoc publike valjda ce dobiti,samo da ne prime gol u plavu.

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  FKJezero_Plav Sre Jun 03, 2009 2:07 pm

alen ::ovu utakmicu nismo smjeli izgubiti,ali sta se moze nadajmo se pobjedi u plavu imamo najgoru odbranu u crnoj gori
mornar nije neka ekipa ali uz pomoc publike valjda ce dobiti,samo da ne prime gol u plavu.

Nije poraz velik i treba biti optimista da Jezero moze kuci doci do pobjede minamalne. Decic je isto dobio na strani 0:2 malo neocekivano.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prva Liga CG - Page 5 Empty Re: Prva Liga CG

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu