FK JEZERO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajvani i ostale grupe

2 posters

Ići dole

Hajvani i ostale grupe Empty Hajvani i ostale grupe

Počalji  Liverpool Pet Jun 05, 2009 4:33 am

Saopstenje sa sajta

Saopstenje grupe navijaca FK Jezera "Hajvana" povodom desavanja pred utakmicu FK Jezero - FK Buducnost !

Povodom dogadjaja koji su se desili prije utakmice izmedju FK Jezera – FK Buducnost zelimo da istaknemo, da mi vjerni navijaci FK Jezero poslije razgovora sa upravom kluba zelimo da, jasno iskazemo iskreno zaljenje zbog onemogucavanja nasih sportskih prijatelja “Varvara “da prisustvuju utakmici koju smo dozivjeli kao veliki praznik fudbala u nasem gradu. Ovim putem takodje zelimo da damo doznanja da nijesmo bili u toku svih desavanja koji su se desili izvan nasega stadiona.

Nasa je zelja bila da dvije najvjernije i ujedno najbrojnije navijacke grupe na nasim crnogorskim fudbalskim prostorima pokazu kako se moze bez tenzija i korektno navijati za voljeni klub. Mi “Hajvani’ smo bili spremni za takav pristup i uvjereni da su i “Varvari” takodje bili spremni za tako nesto ali ipak sa zaljenjem konstatujemo da se to ipak nije desilo.

Ovim putem zelimo takodje da istaknemo da mi navijaci FK Jezero zelimo da imamo sa svima korektne sportske odnose i jedno zdravo rivalstvo jer smatramo da samo tako mozemo pomoci ne samo nasem klubu vec i cjelokupnom crnogorskom fudbalu.

Na samome kraju pozdravljamo sve “Varvare”i porucujemo da su oni u Plavu uvjek dobrodosli.

Ovo pismo je dobro i trebaju se poboljsati odnosi sa Vukovima iz Gusinja i ostalim nekim grupama. Ko stoji iza ovog pisma ko je sad vodja Ahmed, Cima ili onaj mali Koljenovic? To bi zelio da znam jer se potpisuje u ime grupe.
Liverpool
Liverpool

Broj poruka : 38
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hajvani i ostale grupe Empty Re: Hajvani i ostale grupe

Počalji  Orao Pon Jun 08, 2009 3:42 am

Dali ce bit hajvana i u 2 ligi oni sad netrebaju okrenut ledja klubu. Ovi iz PG Varvari pa imat ce prilike doci ce drugi put oni su i dosli sa namjerom da naprave u Plavu nesto i izazovu medijsku paznju u tome su i uspjeli.

Orao

Broj poruka : 22
Datum upisa : 12.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu