FK JEZERO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

o ovome treba dobro razmisliti

Ići dole

o ovome treba dobro razmisliti Empty o ovome treba dobro razmisliti

Počalji  dixon Pet Dec 26, 2008 3:26 pm

Sa jedne strane, izbor igraca na transfer listama zaostaje za letnjim prelaznim. Ali to je verovatno jedina negativna stvar koja mi pada na pamet.

Zato bih zeleo da apelujem na Upravu JEZERA: Molim Vas razmislite jako dobro sta planirate za ovaj zimski prelazni rok. Cinjenice su:
- od 2009/10 Jezero moze opet da igra u 1. ligu
- pojacanjima u sred prvenstva bi bili jos bolji i jos lakse ostvarili cilj -opstanak)
- novi igraci bi se vec uveliko naviknuli na novi klub, novi grad, mozda novu drzavu, itd. i tim bi bio odlicno spreman za nove kvalifikacije

Nemamo para. Znamo to… Ne znamo tacno koliko nemamo jer godisnji izvestaj se ne objavljuje (druga tema) ali znamo da ih nemamo. Pa sta?

Ovo je OGROMNA sansa!!! Treba da uradimo SVE sto mozemo da bi smo igrali u 1. ligi
U ovom trenutku to za nas znaci mnogo znaci za grad za Plav. . Tu su jos dodatne pare za klub od sponzora ,ljudi iz dijaspore. koji hoce da investiraju u klub (Od sponzora treba izvuci maksimum, i vise od njega. Treba da se pozovu na sastanak i bukvalno da im se kaze: Zar vi mislite da ce Jezero nositi vas logo u 1. ligi za samo ovoliko novca? Da se napravi neki kratak i jasan plan i program, da im se pokaze da imamo ovu realnu sansu da budemo u 1. ligii da podignemo klub na jos visi nivo. Imamo sve preduslove, bezimo 4 boda jedinstvu a 8 bodova od decica na tabeli, osvojili smo ubedljivo najvise bodova na strani ), sto znaci da imamo osnovni kvalitet i znanje,za opstanak u 1. ligi. Ovo im treba ponavljati non-stop dok ne kazu DA i daju vise novca. A ako i nakon svega ovoga kazu NE, onda polako ali sigurno traziti nove, bolje sponzore. Jer ja stvarno mislim da je ovo ogromna sansa za klub i ne trebaju nam sponzori koji je ne zele iskoristiti. Ako ih sa prvom ligom ne mozemo privuci da investiraju vise, onda cime???

Paralelno sa ovim, nastaviti raditi na planu o godisnjoj clanarini cime bi navijaci i simpatizeri takodje pomogli klubu. Jos danas mobilizirati pravni tim da nadje formulaciju koja je u sklopu tekucih propisa i da se to ostvari sto pre. Tu nema sta da se ceka, niko nikoga ne prisiljava da uplati. Tko zeli, uradice, a tko ne zeli ne mora. Mi ga necemo mrzeti zbog toga… Nikako…

Takodje paralelno, ako treba da se ispita mogucnost kredita. Nisam osoba koja se lako zaduzuje ali mislim da bi to moglo cak biti dobro resenje za klub. Svet je u finansijskoj krizi pa trenutak nije idealan, ali ne mozemo mi birati to. Poenta je da redovno ucesce u 1. ligi otvara sasvim nove horizonte i to se mora iskoristiti. Pre nego je netko drugi shvatio sve ovo i pretekao nas. Ako je kredit nuzan da se tim pojaca za1. ligu neka bude tako. Siguran sam da u klubu imamo ljudi koji mogu proracunati rizik i dobitak od neke ovakve situacije. A dobitak od redovnog igranja u 1. ligi a mozda kasnije i u evropi je ogroman…

Nisam previse vican pisanju pa se izvinjavam unapred. Pozdrav svima. treba nam pojacanja to je sigurno ali treba i kostur tima zadrzati kako sada stvari stoje ...

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu