FK JEZERO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta se desava sa FK Jezerom

+3
Admin
FKJezero_Plav
Sehad
7 posters

Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  Sehad Ned Sep 14, 2008 12:54 am

Pitam se sta se ovo desava sa nasem FK Jezerom? Kad ce vec ta pobjeda? Kad prije propade onaj super tim iz Plava?
Sehad
Sehad

Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  FKJezero_Plav Čet Sep 18, 2008 4:19 am

Jucerasnja pobjeda nad Bratstvom je valjda dala malo samopouzdanja igracima. Trebali bi nesto organizovati neki skup sa upravom i navijacima jer ovako nemoze dalje prve 2 utakmice su i nesto pokazali od igre a onda je sve krenulo naopako. Smjena golmana je prvi potez jer onaj golman nije za prve lige.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  Admin Čet Sep 18, 2008 3:59 pm

Svi se nadamo da ce im ova pobjeda sluziti necemu i da ce ih motivisati da daju rezultate kakve zasluzuje jedna ekipa kao sto je FK JEZERO....
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 149
Lokacija : MONTENEGRO PLAV
Datum upisa : 04.02.2008

https://fk-jezero.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty nista dok se ne pocne igrati na nasem stadionu

Počalji  mumo-glavički_hajvan Sub Sep 20, 2008 12:44 pm

nadam se da cemo u buduce dobijati utakmice u prvoj ligi ali kakva je atmosfera u klubu i izmedju igraca mislim da se do takvih rezultata nece dolazit ako oni nebudu smirili svoje strasti .
jer na svakom treningu ne igraju i ne treniraju fudbal vec se tucu na svakom treningu.
navijaci su uvjek bili uz fk jezero i uvjek ce biti !!!
pobjeda protiv bratstva nam neznaci nista jer to je ekipa iz druge lige koja je prosle godine umalo ispala to je kao da su imali trening sa kadetima ili omladincima nista vise!

mumo-glavički_hajvan

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  alen Sub Sep 27, 2008 12:38 pm

sta se brukaju ,sto ovaj trener ne ode ,ovoje bruka za jedan klub kao jezero
sta je sa stadijonom nikako da za igraju

alen

Broj poruka : 122
Datum upisa : 10.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  dixon Ned Dec 28, 2008 9:10 am

zao mi je sto ranije nisam znao za ovaj forum pa da budete obavesteni iz prve ruke ...
,,ovaj trener ,, je radio svoj posao u uslovima kada se nijedan trener koji je dosao u plav nije zadrzao iz razloga sto nisu postojali uslovi za uspeh.prva liga je 10 puta kvalitetnija od druge ,uslovi za treniranje -NEMA igraliste se renovira murino leti je katastrofa ,pripreme 6 dana -premalo, novi zakon -samo 4 stranaca u timu ,velika razlika u odnosu na proslu sezonu kada su mogli svi igraci u timu da budu stranci,mesec dana opd momenta kada sam doso trebalo je da se dovedu igraci ....o cemu vi pricate doduse tada pitanje glasi sta cete uraditi da bude bolje za klub ,za grad Plav da olaksate i trenerima i igracima .... ja znam da kod vas postoji dobra volja ali organizacija ,realnost ,je tema o kojoj treba da se prica
DA LI SU POSTOJALI USLOVI DA JEZERO IGRA RAVNPRAVNO U PRVOJ LIGI U ODNOSU NA KONKURENCIJU U PRVOM DELU I DA LI 18 BODOVA OD 17 UTAKMICI NA STRANI JE DOBAR UCINAK ,,OVOG,,TRENERA I ILI TREBA DA IDE ILI DA MU SE POMOGNE DA KLUB I GRAD OSTVARUJE BOLJE REZULTATE
POZZ SVIMA

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  Admin Ned Dec 28, 2008 9:52 am

trener je jedino kriv sto nije zaustavio igrace da rade to sto su radili
pljuvali su na grad Plav
ko njih tjera da dodju u Plavu?NIKO
dolaze za sebe i za pare
zato ko god ne postuje Plav onda njemu nije mjestu ovdje a ni u Jezero
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 149
Lokacija : MONTENEGRO PLAV
Datum upisa : 04.02.2008

https://fk-jezero.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  dixon Ned Dec 28, 2008 10:10 am

to sto pojedini igraci rade takve stvari to je njihova licna kultura tj nekultura ja da ih prevaspitavam u 20 i kusur godina nisam imao dovoljno vremena jer mi je krajnji cilj bio da sto bolje zavrsim polusezonu .u nedostatku broja igraca neki su se provlacili ali zato kazem sada kad smo u mogucnosti da selektiramo trebalo bi da bude drugacije .... jer se bolje poznajemo i mozemo da predvidimo neka ponasanja bila to pozitivna ili negativna .ovo je posao koji se radi sa ljudima a igraci su specificni pogotovo kad stmo imali selekciju na brzinu .zasto se na zapadu prvo gleda da li je igrac dobra ,pozitivna osoba pa posle igracki kvaliteti
pozz

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  Admin Ned Dec 28, 2008 10:32 am

pa da
ali problem je to sto oni svoju nekulturu prebacuju plavljanima...
mozda nema ovdje ono na sto su oni i navikli
takve stvari ovdje nikad nece ni bit
tako da vi to mozete njima i da kazete
a znamo o kojima se to igravima radi
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 149
Lokacija : MONTENEGRO PLAV
Datum upisa : 04.02.2008

https://fk-jezero.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  dixon Ned Dec 28, 2008 11:12 am

verujte mi da neznam o kome se radi i kako se ta nekultura manifestovala a sto se tice plavljanja kao i svuda ima svakakvih profila ljudi i dobrih i losih tako i u plavu srecom vecina su posteni ljudi poozzz

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  Admin Ned Dec 28, 2008 11:15 am

ma nije vise ni bitno
vazno je da od sada se postavite kao njihov sef a ne ni prijatelj ni drugar
to moraju da znaju
...
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 149
Lokacija : MONTENEGRO PLAV
Datum upisa : 04.02.2008

https://fk-jezero.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  dixon Ned Dec 28, 2008 11:43 am

znate to moze u klubu u kome sve funkcionise kako treba ovde gde svi stanujemo u jednoj kuci ,gde se i za najmanju stvar zove trener kao mama ili tata je prosto nemoguce.za mene je najvaznije da se napravi dobar ambijent za treniranje i napredovanje i to je najvazniji preduslov za uspeh.da nije bilo mojih kompromisa i da se postavim kao najrodjeniji da bi izvuko maksimum tesko da bi smo neke utakmice pobedjivali .znam na sta mislite kada ste rekli to ,i ja se u potpunosti slazem sa vama cak sta vise meni bi bilo mnogo ladse ali mi nismo imali mehanizam kod koga igraci treba da idu po nekoj hijerarhiji kada se pojavi problem ili neslaganje nego su svi dolazili kod mene ,drugo plav je mali grad i mi smo neizbezni za druzenje da li je to paradizo,stage,ili salerno ili kuci kod dr sahmanovica gde smo 90 posto smesteni da li zanate kao je to regulisano u drugim klubovima ? kada sam bio trener u obilicu dok dodje igrac u moju kancelariju treba da prodje sekretara strucnog staba,koji je zaduzen za tekuce probleme ,kopacke,hrana,prevoz,oprema opsti problemi porodica,skola... pa tek da dodje kod mene pa onda je tu sportski direktor ,pa direktor kluba,pa predsednik
kada se vratim na pocetak generalno ste u pravu treba distanca sa igracima ali kako mi napredujemo kao klub tako i sve bolje i bolje ce biti pozz

dixon

Broj poruka : 23
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  sammy. Pon Dec 29, 2008 9:38 am

u klubu treba da se uvede samo malo discipline i eto ekipe koja Plavu treba
pozz

sammy.

Broj poruka : 1
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  FKJezero_Plav Pon Jan 12, 2009 5:12 am

Koliko sam cuo predsjednik kluba Orhan Redzepagic je podnjeo ostavku. Ova vijest jos nije postavljena na sajtu FK Jezera a ni ovdje. Po meni je ovo gubitak jer se radi o covjeku koji je imao moc i volju da napravi nesto od kluba uz to imao i podrsku navijaca i dosta Plavljana a pogotovo dijaspore. Sta li je razlog njegovog odlaska dali to ko zna? Sada ce biti tesko sve za Jezero jer je on poznavao ljude u FSCG.
FKJezero_Plav
FKJezero_Plav

Broj poruka : 160
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta se desava sa FK Jezerom Empty Re: Sta se desava sa FK Jezerom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu